• Ogólnopolska kampania PRZYTUL się do DRZEWA

• Nasza szkoła brała udział w ogólnopolskiej kampanii PRZYTUL się do DRZEWA. Celem akcji było zwrócenie uwagi na bezpieczenie i mądre poruszanie się po lasach, uczulało na rzeczy, które nieświadomie potrafią doprowadzić do pożaru.

#straznicylasow i @straznicylasow

• UCZYMY SIĘ DODAWAĆ I ODEJMOWAĆ LICZBY CAŁKOWITE.

Uczniowie klasy VI podczas lekcji matematyki w szkolnej szatni, dodawali i odejmowali liczby całkowite. Rozwiązywali kartę pracy korzystając, w ramach potrzeby, z narysowanych przez siebie osi liczbowych.

• „Nigdy się nie nudzimy, gdy się matematyki uczymy”

• Innowacja pedagogiczna ,,Nigdy się nie nudzimy, gdy się matematyki uczymy” została opracowana dla uczniów klas V i VI. Była realizowana w ramach kółka matematycznego. Jej głównym celem było rozbudzanie i pogłębianie zainteresowania matematyką, a także doskonalenie umiejętności czytania ze zrozumieniem treści zadań. Uczniowie zdobywali umiejętności matematyczne poprzez aktywność i działanie.

• SZUKAMY ZALEŻNOŚCI MIĘDZY JEDNOSTKAMI POLA.

Uczniowie klasy V podczas lekcji matematyki szukali zależności pomiędzy jednostkami pola. Wyznaczali powierzchnię 1 ara i 1 m2, następnie porównywali. W podobny sposób szukali zależności pomiędzy pozostałymi jednostkami. Na chodniku powstała kolorowa notatka z lekcji wykonana kredą.

• Dzień Dziecka

• 1 czerwca Dzień Dziecka to jedno z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci świąt w roku. Dziś w naszej szkole, a także poza nią czekała na nie moc atrakcji. Oto zdjęcia naszych wspaniałych przedszkolaków i uczniów klas zerowych.

• Dzień Dziecka w Rabkolandzie

• Uczniowie klasy II i III tegoroczny Dzień Dziecka spędzili bardzo aktywnie w Rabkolandzie.

XVI edycję festynu zorganizowali dla dzieci Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy.